Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a teendő ha olyan rosszul...

Mi a teendő ha olyan rosszul vagy, hogy nem tudsz lemenni az orvoshoz. Pl. Folyamatos hányás, hasmenés vagy szédülés. És ő azt mondja akkor is menj el hozzá?

Figyelt kérdés
Hogy menj el hozzá ha elájulnál útközben, vagy bekakálnál? És még ismerősöd sincs aki eltámogatna. Nem kijönnie kéne ilyenkor?

2019. jún. 27. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ, hogy tud-e valamit csinálni, vagy csak papírra lenne szükség.
2019. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha a betrgállomany papírra gonolsz, azért akkor megy az ember amikor már meggyógyult.
2019. jún. 27. 23:45
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Konkrét esetet írj, mert arra lehet válaszolni. Attól egyébként, hogy hánysz, vagy hasmenésed van még bőven be lehet menni a rendelőbe.
2019. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt cáfolnám, kb. 12 órán keresztül ahányszor felkeltem azonnal hánytam és kb. 5 percenként ment a hasam. Így a konyháig sem bírtam elmenni, nem hogy ki a lakásból.
2019. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha a háziorvos nem jön ki, akkor az ügyeletet kell hívni.
2019. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A konkrét eset amit leírtam. "Attól, hogy hánysz és hasmenésed van még le lehet menni az orvoshoz". Különösen mikor épp, hogy a wc-t elérem annyira kell, a kettő egyszerre jön és utána úgy leesik a vérnyomásom, hogy épp, hogy nem ájulok el és visszajutok az ágyig. Majd ha ez a borzalom elmúlt akkor kb. a szemetet tudom levinni és utána majdnem összeesek mert annyira le vagyok gyengülve. Így megegmondaná valaki, hogy menjek el az orvoshoz? Négykézláb? Az ügyelet első körben elküldött a francba. 2 napra rá kijöttek, itthagytak egy kórházi beutalót. Mondták, higy vírusfertőzés. Azóta már eltelt 4 nao és még mindig nem tudok elmenni a rendelőig.
2019. jún. 28. 21:13
 7/17 anonim ***** válasza:
Vírusra a háziorvos sem tud mit felírni, így nincs értelme kimennie.
2019. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
1. Meg sem vizsgált. 2. Ha nincs értelme kijönnie akkor minek mondja azt, hogy menjek el hozzá ha egyszer nem bírok? Minek mennék oda ha úgysem tud csinálni semmit? Annyira nem bonyolult a sztori, hogy ennyire ne értse senki!
2019. jún. 28. 22:20
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Hívj mentőt!
2019. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy miért mondja, hogy menj el. Sok orvos ilyen esetben azt mondja, hogy inkább maradj otthon, mert 1. nagyon fertőz, 2. vírusra nincs gyógyszer.
2019. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!