Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valakinek véleménye -...

Van valakinek véleménye - JEUNESSE -?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyire természetes lehet az az anyag, amit bepöttyözöl a szemed alá és 10 perc alatt eltünteti a ráncokat??? Szerintem semennyire, sőt ennek a krémnek az egyik összetevője kísértetiesen hasonlít az üvegre és azt sem kenném a bőrömbe! A resveratrol nagyon jó dolog, de önmagában kevés, ha mellé tudom rakni, hogy olyan termékem van, aminek nem egyetlen összetevője ez, hanem csak az egyik!! Netán üzletileg gondoltad a véleményezést?
2019. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindkettő. Megkerestek vele ezért érdekelt volna. Ez a 10 perc nekem is furcsának tünt. Egyébként a Rezveratrol amit elmítessz én a hőhullámomra kerestem megoldást akkor találkoztam vele.
2019. júl. 9. 12:23
 3/5 anonim válasza:
Jó fél éve kerestek meg betegségem kapcsán, egy ismerősöm ajánlott nekik. Mint termék érdekelt, mivel több éve cukorbeteg vagyok, s állítólag a reservatrol csodákra képes. 1 hónap gondolkodás után vettem egy dobozzal, de nem léptem be. Azt a tájékoztatást kaptam, hogy egy doboz után minden értékem tökéletes lesz. s jobban járnék ha beregisztrálnék, mert ez egy milliós üzlet. Mondanom se kel, de nem érdekelnek az ilyen üzletek, hiába erőltette a hölgy. A megjelenése alapján nem úgy nézett ki mint a vastagon keres, de az ismerősömben bízva vásároltam. a hölgy 2 hét után érdeklődött mi újság, és nem az egészségem iránt, vagy a terméktapasztalatok érdekelték, hanem az hogy most van egy nagy üzleti lehetőség amiről ha tájékoztatnia kell. Elmondtam, hogy semmi változást nem tapasztalok a cukorszintemben. Leráztam, hiszen nem működött a termék, akkor milyen üzleti lehetőség van benne kérdem én, majd 2 nap telt el amikor hívott hogy napi 2 tasakkal kell fogyasztani úgy hatásosabb. Vettem is tőle ismét egy havi adagot, amit duplán szedve hamar elfogyasztottam. kb 1,5 hónapig szedtem, nagyrészt dupla dózissal, de semmi eredménye nem volt. A hölgyike szeptemberben megkörnyékezett ismét vissza nem térő lehetőséggel, még erősítést kért. Milliós havi pénzekről beszélt, megjegyezném a kocsi amivel az utolsó adagot hozta nem ért 200.000. forintot, öltözködéséhez illett, ami nem degradáló részemről, csak ne adja ki magát sikeres üzletasszonynak ha nem az. Milliós havi pénzek mellett az ember nem kínaiban vásárol olcsó ruhaneműt és bontásra ítélt kocsival jár üzleti tárgyalásokra. A minap is hívott és elküldtem melegebb éghajlatra, hogy ne tukmáljon nekem semmit, a pénz érdekli nem az egészségem, így soha nem fog érvényesülni és senki előtt hiteles lenni.
2019. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
elnézést a hibákért, a telefon javított nagyrészt bele!
2019. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De legalább megtudhattad, hogy ez a cég és a termékei nem érnek semmit! Ha valóban jót -sőt a legjobbat- szeretnéd, akkor keress engem! Hetedik éve fogyasztom és ajánlom, tehát nem ma léptem be :)
2019. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!