Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleménye az embereknek...

Mi a véleménye az embereknek az egyes szakirányokról?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindig csak a negatívat hallom. Hogy a belgyógyász nem ért semmihez, a sebész csak vág és kéri a hálapénzt, a szülész kikönyökli a gyereket és szintén hálapénz, az anesztes csak altat mégis szarrá keresi magát, amúgy meg érzéketlen, +hálapénz, stb. Van egyáltalán olyan terület, amit elismernek az emberek? Eü-s dolgozók vagy laikusok? Hogy na igen, az tényleg egy tiszteletre méltó szakma?

2019. márc. 22. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Én pont azt hallom a belgyógyról hogy ember legyen a talpán aki ott rezidens, illetve abban dolgozik mert neki mindenhez értenie kell.


Legyél kardiológus, az is jó :D és igény is mindig lesz rá

2019. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Van jó orvos és rossz orvos. Minden területen. Az anesztesek pont arról híresek, hogy nem kapnak hálapénzt, nem tudom, honnan veszed, hogy szarrá keresnék magukat.
2019. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem én mondtam, másoktól hallottam ezt.
2019. márc. 22. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik szakterületről lehet egy sor negatívumot gyűjteni. Azt kell megtalálni, hogy mi az, amivel ezek ellenére szívesen foglalkoznál 40-50 évet. A laikusok előítéleteire nem érdemes hallgatni.
2019. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
50%
Az altatóorvos nem nem ért semmihez. Az altatóorvos nővéri szerepet is kell tanulnia. Ott kell lennia a beteg ébredésekor is. El kell tudja látni a betegeket. Egész műtét közben figyelnie kell a beteget
2020. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mursi ***** válasza:
minden szakma tiszteletreméltó és lehet úgyis művelni, csak nem hazánkban, mert itthon a társadalom lenézi az egészségügyet, mint az egészségüket
2021. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!