Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítás utáni...

Anyajegy eltávolítás utáni heggel kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2 hónapja levettek az arcomról egy lencse nagyságú anyajegyet, ami az azt megelőző időszakban többször is begyulladt. A műtétet sebészeti úton a helyi kórház fül-orr-gégészeti osztályán végezték. Természetesen tovább küldték szövettanra, aminek az eredménye negatív lett. A heg közepes, olyan, mint egy százlábú, lassan indult be a gyógyulása de megkönnyebbültem, mert az utóbbi időben sokat javult. Viszont a műtét óta többször is pattanás nő a hegre. Nem is pattanás, hanem egy vízhólyag-szerű kis zákocska, ami gennyel telt és körülötte ilyenkor a bőröm húzódik, megkeményedik, fáj. A pattanást természetesen kinyomom de képes reggelre újratermelődni. Nekem sehol másutt a testemen ilyen vagy ehhez hasonló problémám nincs. Már visszamentem a bőrgyógyászhoz, aki beutalt a műtétre de mivel akkor épp nem volt ott a gyulladás így nem is mondott semmit. Rákérdeztem és annyit mondott, hogy 'dehát most nincsen vele baj". Járt már valaki hasonló helyzetben? Kihez forduljak, mit csináljak? Segítsetek, kérlek

2019. júl. 17. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fotozd le, amikor van vele problemad, es a haziorvost kerd meg h irjon beutalot, amivel azonnal kapsz idopontot.
2019. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Soha nem jutott volna eszembe magamtól!
2019. júl. 17. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Nekem évrkig vokt egy anyajegy mellett visdzstérő pattanásszerű gennyzacskó. Amióta nem fogyasztok tejtetméket sosem jött elő és máshol sincs a bőrömön sehol pattanás. Gyulladás van valahol a testedben 3s ott jön ki mert az immunrendszer szrmpontjából az egy gyenge terület most.
2019. júl. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom, régi a kérdés, de hátha valaki idetéved hasonló gondokkal.


Ugyanilyen tünetem volt, gennyes pattanás, vagy valami tályogféleség többször is előjött a hegnél, és nagyon feszült, fájt. Akkor múlt el, amikor egyszer, kifakadás után jól befújtam Octenisept-el. Ez 2 éve volt, azóta hálistennek nem jött elő semmilyen pattanás, és a heg is szépen beszógyult, alig látszik.

2023. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!