Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van akinek jó tapasztalata...

Van akinek jó tapasztalata volt sztk-s (tb támogatott) bölcsességfog eltávolítással?

Figyelt kérdés

Leginkább olyanokra lennék kíváncsi, akik Budapest és környékén csináltatták, esetleg Szolnok, Kecskemét környékén és kérlek írjátok le, hogy ki műtött titeket. Sajnos eddig csak rosszat hallottam sztk-s szájsebészetekről, de nem igazán tehetném meg jelenleg, hogy kifizessem a magánt.

Ha esetleg van időtök, részletes élménybeszámolót is szívesen olvasok.



2018. febr. 18. 14:44
 1/5 AchromaticSmarties válasza:
Bölcsességfog elvételre inkább egy jó fizetőshöz menj!
2018. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátnöm.tb alapon vetette ki. Csak annyira gyulladt be neki, hogy két hétig catflamon élt és naponta ment fertötlenittetni.

Ahhoz képest nekem nulla komplikcioval másfél hét alatt szinte összeforrt.

2018. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is mindenkitől ezt hallom. :( Ennyire katasztrofális lenne az összes tb-s?
2018. febr. 18. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a négy bölcsességfogamat 4 különböző TB-s fogorvos vette ki. Hármat úgy, mint bármelyik másik fogat, különösebb fájdalom nélkül. A negyediket beletörte egy doktornő, és végül 3 darabban bányászta ki, de még így is megúsztam kb 3 napi fájdalommal.
2018. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem TB-s vette ki az sztk-ban. Egyáltalán nem volt vészes. Csak jól el kell érzésteleníteni.
2018. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!