Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehangoltság ellen van olyan...

Lehangoltság ellen van olyan gyógyszer, amihez nem kell orvosi engedély?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Természetjárás, séta, jó levegő.
2019. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnos az nem segített.


Egyébként szociális fóbiám van és az ellen szeretnék gyógyszert, vagy valami gyógymódot.

2019. júl. 28. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél magadnak egy háziállatot, amivel tudsz foglalkozni(macsek, kutya, höri, papagáj, süni)


Vagy: menj el sportolni. Tudom, ilyenkor nehéz kimozdulni, de hidd ek, megéri. Kellemesen elfáradsz majd utána, és jó érzés lesz, hogy tettél valamit magadért.


Esetleg olvashatnál valamilyen érdekes könyvet, rajzolhatnál vagy valami.


Szerintem inkább ezeket próbáld meg a gyógyszer helyett.


Ha pedig ezek sem válnak be, próbáld ki a CBD olajat. Teljesen legális, csak eléggé borsos összeget kérnek érte. Olvass utána, sokmindenre használják.


Remélem tudtam valamit segíteni!

2019. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Laif, Myrall, Remifemin, Remotiv
2019. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Gyógyteák segíthetnek. Citromfű, Galagonya virágos hajtásvég, Cickafark, Macskagyökér tea. B vitamin komplex magnéziummal szintén segíthet. A sport, mozgás, meditáció nagyon hatásos.
2019. júl. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem jutottam sokkal előrébb.

1. van háziállatom (kutya)

2. rendszeresen olvasok, a hobbimhoz tartozik, horror témájú könyveket

3. nem vagyok ahhoz elég türelmes, hogy rajzoljak szebb dolgokat (már megpróbáltam)

4. a gyógyszerek túl drágák, amiket ajánlasz és nem tudom azt, hogy használ-e. Potyára nem dobok ki ezreseket az ablakon. Ugyanez vonatkozik a CBD olajra is.

5. sportolok már évek óta (úszok)

6. szedem a B vitamint fél éve, de a szoc. fóbiám nem tűnik el attól és ha abba hagyom, újra szorongok, társaságban rosszul érzem magamat.

7. nem hinném, hogy a teák segítenek a fóbiámon de kipróbálom


Lehet hogy pszichiáterhez megyek.

2019. aug. 1. 09:49
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezo,voltál?mit mondott?
2019. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Javaslom, hogy szokj le a horror-ról. Meg vagyok győződve róla, hogy ártalmas.
2019. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos csak pszichológushoz jártam, de ő semmit se segített. Azt mondta, hogy menjek olyan helységekre, ahol a korosztályom szokott bulizni/kiruccanni. Ennél nagyobb hülyeséget még sose hallottam.

És még annyit mondott, hogy ne üljek a négy fal között egyedül. Ebben igaza volt.

Azt mondta még, hogy nincsen arra utaló jelem, hogy kialakuljon nálam depresszió vagy bipoláris zavar. És a szorongás egyszer elmúlik. Ilyen hülye válaszokat kaptam.

A szorongásom még mindig nem javult, nem kaptam semmilyen kezelést vagy tanácsot ami segíthet.


Horror: nem gondolom, hogy a horror könyvek miatt vagyok lehangolt. Eddig nem ártott nekem semmilyen szemszögből, szeretem olvasni.

2019. szept. 30. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!