Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok pályavalasztás...

Ambulance 911 kérdése:

17 éves vagyok pályavalasztás elött és mentőtiszt szeretnék lenni de nem találok konkrét fizetést hogy mennyit keresnek a magyar mentőtisztek/hány napot dolgoznak/munkaköre. Tudnátok ebben segiteni nekem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

google 1. találat

[link]

bruttó 257.152 Ft

A hány napot dolgoznak, az attól függ, hány mellékállásuk van. A főállásban általában havi 168 órát kell dolgozni, ez 14 db 12 órás szolgálat.

2019. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Éhen halni elég sajnos másra nem igen. Ilyen 140 ezreket.
2019. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy keresnek 140 ezreket. Egy jó mentőtiszt, aki mögött van tudás és szorgalom, másod-harmadállással megkeres 300-400 ezer forintot.

Jó mentőtiszt akkor leszel, ha élvezed a munkád, szereted amit csinálsz. De igen, ahhoz hogy jól megélj, kell másodállás minimum.

Másodállással viszont jóval az átlag feletti, normális életet tudsz biztosítani magadnak.

2019. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
300ezer körül haza lehet vinni tisztként. Az más kérdés, hogy nem sokat leszel otthon, mert 300+ órákat fogsz nyomni havonta. Ha a döntés előtt állsz még, akkor felejtsd el az egészségügyet!
2019. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nálam ez az a munka, amit soha nem csinálnék. Ha 1 milliót fizetne akkor sem, gusztusom sem lenne hozzá.
2019. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!