Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem érzem a saját testsúlyomat...

Nem érzem a saját testsúlyomat, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Zsibbadási görcsökkel kezdődött, a fél oldalam lezsibbadt. A bal karom lábam nyelvem. Két napig tartott és fokozatosan elmúlt, majd következő nap hirtelen megint lezsibbadtam végül már az egész testemen. Egy óráig tartott, aztán azt éreztem, hogy nem érzem a saját testsúlyomat. Erőtlen és gyenge vagyok. Több mint egy hete tart. Az orvos szerint minden eredményem negatív.

2019. aug. 2. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakorvosnál voltál? Szerintem ez neurológiára tartozik. Kérj oda beutalót.
2019. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez küldtek neurológus helyett. Ripedon 2mg 2x1 és Atarax 25mg 2x1/2 gyógyszert kell szednem, de semmi változás.
2019. aug. 4. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ha szakorvos kivizsgált, nem hiszem hogy a gyakori népe többet tudna neked mondani. Beszélj az orvosoddal, lehet hogy a gyógyszernek hosszabb idő kell, míg kifejti a hatását. Jobbulást kívánok!
2019. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!