Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta görcsben van a...

Napok óta görcsben van a vádlim, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sportoltam, rá következő napra iszonyúan elkezdett fájni mindkét vádlim. Nem éreztem hogy megerőltettem volna, de ezek szerint mégis..

Mit tehetnék? Olyannyira fáj, hogy az éjszakát sem tudom végigaludni. Lóbalzsammal kenem, massziroztam, nyomkodtam, de már annyira fáj nyomásra, hogy nem bírom... Sok folyadékot iszok, sétálgatok, meleg víz sem segített (és utána masszir sem), nyujtani nehezebben megy, de már jobban, de nem érzem hogy segitene.. Mit tehetek még? kétségbeesett vagyok...


2019. aug. 3. 03:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Tuti görcs, nem izomláz, vagy húzódás? A görcs, amikor az izom ilyen fura feszült állapotban van.
2019. aug. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tuti... úgy be volt állva, hogy a vádlijaim full kemények voltak. még mindig, de már nem annyira. érzem is mindkettőben a görcsöt, ezek fájnak/érzékenyek masszírozásra.

oldalt, felhúzott lábakkal nem tudok feküdni, olyankor jobban fáj.

2019. aug. 3. 04:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Magnezium!!! Okozhatja vitamin hiany is a labgorcsot, valtozatos etkezes, naponta zoldseg, gyumolcs. Esetleg napi 1 magnezium.
2019. aug. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!