Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
alma@XOXO@ nevű felhasználó kérdése:

Miért van görcsben a gyomrom a nyárigyakorlattól?

11-es vagyok kereskedelmi iskolaban és mar masodszorra mennék nyárigyakorlatra ugyanoda ahol tavaly voltam.

Ez a gyakorlat nem nagy cucc : kiszolgálom a vevőket , árút töltök fel , takarítok és segítek az árúátvételnél .. Ennyi.

De valamiért annyira görcsben van a gyomrom hogy még a Befogadó nyilatkozatot sem vittem még el kitölteni . :/

Egyszerűen nem értem , az ott dolgozók kedvesek voltak és segítőkészek de valamiért görcsölök elmenni oda :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyári gyakorlat, kereskedelem, tanuló, iskola, üzlet, görcs

ápr. 18. 20:14  Privát üzenet  

A válaszok
Nem voltak bunkók a vevők? Én egy fodrászatban dolgoztam, és minden nap gyomorgyörccsel mentem be, mert valami gyökér mindig akadt, aki rajtam akarta levezetni a napi frusztrációját. Aztán eljöttem, mert nem szolga vagyok, hanem szolgáltató, de ez nem mindenkinek egyértelmű...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 18. 20:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Volt egy-két bunkó vevő de ahogy elment egyből röhögtünk is rajta :D

# 2/4Időpont ápr. 18. 20:49 Privát üzenet
Ejnye, jó tudni. Legközelebb távozás után 3 mp-cel meglepetésszerűen azonnal visszanyitok :)

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 18. 22:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem ahogy a bolt másik oldalon dolgozó mondta még a bejárat elött allt és figyelt be a "kedves" vevő :D

Hala istennek pont akkor nem volt bent a főnök :D

# 4/4Időpont ápr. 18. 23:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Múlthéten azaz 2018.12.29 kibicsaklott a lábam és a térdemre estem. A bal térdem alatt a lábszárnál bevan dagadva, olyan mintha folytonos görcsben lenn. Ha megnyomom nem is érzem...
Ha elmondom a háziorvosomnak, hogy most fogok végezni egyetemen, és emiatt meg egyéb magánéleti dolgok miatt görcsben van a gyomrom, azon gondolkozom, hogy bántani kéne magam,...
Szerintetek mitől ébredek reggelente úgy, mint akit összevertek? Szorongok, depressziós vagyok, de elképzelhető, hogy álmomban is görcsben vagyok?
Mitől lehet a méhem görcsben?
Éjszaka görcsben van a vádlim. Mit tehetnék ez ellen, miért van?
Egész nap görcsben áll a hátam, miért? Mit tegyek ellene?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!