Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van görcsben a gyomrom...

Miért van görcsben a gyomrom a nyárigyakorlattól?

Figyelt kérdés

11-es vagyok kereskedelmi iskolaban és mar masodszorra mennék nyárigyakorlatra ugyanoda ahol tavaly voltam.

Ez a gyakorlat nem nagy cucc : kiszolgálom a vevőket , árút töltök fel , takarítok és segítek az árúátvételnél .. Ennyi.


De valamiért annyira görcsben van a gyomrom hogy még a Befogadó nyilatkozatot sem vittem még el kitölteni . :/

Egyszerűen nem értem , az ott dolgozók kedvesek voltak és segítőkészek de valamiért görcsölök elmenni oda :(



2019. ápr. 18. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak bunkók a vevők? Én egy fodrászatban dolgoztam, és minden nap gyomorgyörccsel mentem be, mert valami gyökér mindig akadt, aki rajtam akarta levezetni a napi frusztrációját. Aztán eljöttem, mert nem szolga vagyok, hanem szolgáltató, de ez nem mindenkinek egyértelmű...
2019. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt egy-két bunkó vevő de ahogy elment egyből röhögtünk is rajta :D
2019. ápr. 18. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ejnye, jó tudni. Legközelebb távozás után 3 mp-cel meglepetésszerűen azonnal visszanyitok :)
2019. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem ahogy a bolt másik oldalon dolgozó mondta még a bejárat elött allt és figyelt be a "kedves" vevő :D

Hala istennek pont akkor nem volt bent a főnök :D

2019. ápr. 18. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!