Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lézeres lábujj műtét tapasztal...

Lézeres lábujj műtét tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hello.

Holnap fogják elvileg két körömszélemet lézeresen megműteni Pesten az Ars Medica Klinikán.

Arra lennék kíváncsi,hogy fájt e az érzéstelenítés,ill. érzett e vmit a műtét után?

Csak az írjon,akinek volt,és csak normális válaszokat kérek.

Köszönöm előre is.

Szandeeee


2010. júl. 12. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Isten óvja azokat,akik az Ars Medica-ba mennek!Rengeteg félrekezelésük van!Bocsi.
2010. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már vették le a körmöm, de nem lézeresen, csak simán. Kaptam Lydocaint, és kb 5 perc alatt vége volt, nem éreztem semmit, nem fájt, utána sem, mert ilyenkor nincsenek érzőidegek a köröm alatt már.Kb 2 hét után már jött is az új köröm.
2010. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az Alfa Med-ről mit tudtok,milyen vélemények vannak róluk?

Kérlek,sürgős lenne...

holnapra bejelentkeztem,de teljesen elbizonytalanodtam...

2010. júl. 12. 14:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Segítsetek,nagyon kétségbe vagyok esve,hogy most mit csináljak...
2010. júl. 12. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Alfa Med-ről nemtudok semmit.De osztom a véleményemet az első válaszolóval.Az Ars Medica-n csodálkozom hogy nem záratták még be.Röviden annyi hogy egy barátnőm bement egy rutin műtétre és azóta nem lehet gyereke.Szegeden rakták rendbe végül,de sajnos a gyerek dolgon már nem segithettek rajta.Máshol is olvastam hogy milyen lehúzós és ráadásul pocsék orvosok vannak ott.
2010. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem volt lézeres kezelésem, négy körömszélemen. Doki azt mondta előtte: ránézésre legcsúnyábbhoz képest 10/9.

Csak utána fájt, borzalmas volt.

2012. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!