Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladhat a körömágy...

Begyulladhat a körömágy (lábujj) attól hogy nagyon ki let vágva? Mi jó rá?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 17:53
 1/3 Ivette82 válasza:
Igen, azért leginkább, mert rosszul vágod ki és marad ott egy kis köröm, ami belenől a húsba és begyullad. Nekem a sebészeten levették a fél körmöm emiatt. Ha még nem olyan csúnya fertőtlenitő és gyulladáscsökkentő.
2011. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, begyulladhat. Nekem régen elég sűrűn begyulladt, de a sebészetre nem mentem el egyszer sem. Félbevágott paradicsomot tettem rá, és folpackkal körbetekertem, amolyan dunsztkötésként. Ez nagyon jó, gyulladáscsökkentő hatású! 1 nap alatt elmúlt minden bajom! Annyi, hogy a paradicsomot többször cseréltem a nap folyamán. Próbáld ki, többet ér bármi kenceficénél:)
2011. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is begyulladhat. Épp ezzel szenvedek most is. Dunsztkötést ajánlott rá egy ismerős, de nem tudom, hogy kell csinálni. Jelenleg Bactroban kenőcsöt adtak rá az orvosnál, mert májusban kivágták, de 3 hónap múlva ugyan így jártam. ( valszeg a doki elrontott valamit.)

És hallottam még olyanról, hogy diólevél főzetét kell vízbe önteni, állítólag az is használ.

2011. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!