Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábujj köröm levágási tapaszta...

Lábujj köröm levágási tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagy pocakos anyukák "élménye" érdekelne,hogy ki meddig tudta levágni magának a körmeit. Nekem 7 hónaposan már nem megy,pedig amúgy hajlékony vagyok :)
2010. dec. 6. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Hát sajna én is kb csak a 25-28.ik hétig tudtam levágni, de úgy, hogy majdnem megfulladtam. :D Azóta vagy a férjem csipeszeli le, vagy elmegyek ( 1x voltam ) pedikűröshöz :) Most vagyok 38hetes, szülésig már nem lesz vele gondom, mert apa levágta szombaton :))))))) KITARTÁS! Boldog babavárást!
2010. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Én még a 40-ik héten is levágtam a lábkörmömet, pedig elég nagy pocakom volt hozzám képest:)
2010. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Lassan de biztosan, ha kell két napos program, sőt a nagyobbik miatt már tényleg az, két alvás alatt sikerül.

Törökülés, és amíg tudok tekergőzök.

Szerencsémre most kicsi a pocakom, így nem várom meg amíg muszáj, a fiammal sajna nagyon korán az 4.hónaptól "nemment" így csak akkor szenvedtem vele, ha tényleg kellett, illetve ahogy jött a papucsszezon a szülés előtt, télen a tágas hótaposóban nem volt gond

2010. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Én 26 hetes km vagyok, de már elég nehezen megy - némely sarkokat kihagyok :(

Megfogadtam: legközelebb pedikűrös, bár már most is lenne mit korrigálni....

2010. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Apa segít... De jó is, hogy mondjátok, meg is kell kérnem rá újból! :)
2010. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
a férjetek levágja a körmöt nagy pocakod nem lesz amig kényelmes addig vágd le te.
2010. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Kb. 2 hete vágja a párom.Nekem már nagyon fáj a pocim ha nyomom.

33hkm

2010. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
28 hetesen a bal lábamról még le tudtam vágni, a jobbról már apa vágta. Most gyanítom, már egyikről sem menne, pedig nincs nagy pocim, inkább csak előre áll... :)
2010. dec. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32. hetes vagyok viszonylag nagy pocakkal és még simán le tudom vágni magamnak. Ülök az ágyon, felhúzom a lábamat és úgy.
2010. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

úgy nem megy, hogy pl. a kád szélére fölteszed a lábad és állva vágod?

én így szoktam cipőt húzni, mert kezd kényelmetlen lenni máshogy.


25 hetes

2010. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!