Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen víz állagú széklet?!...

Teljesen víz állagú széklet?! Mitől? Baba fertőzés veszélyes?

Figyelt kérdés

Nagyon nem egy gusztusos dolog de ez van.

Ma elmentem bevasarolni e smeg vágtam magam a vett sertéstarja kiálló csontjaval. Nem ngy seb kici vazgas az ujjamon.

Csak azért írom hátha van köze hozzá.

Egyébként mai nap reggel lángos ettem.

Majd mozzarella golyokat mellé két tál olivbogyot majd camambertet majd felvagottat és egy sajtos bucit.

Erre most elmentem mosdóba és vizet "fostam"

Majd végeztem tovább a hazimunkat és egyet "pukiztam" erre folyik le a combomon víz állagú le.

Elmentem mosdóba lefurdeni és utána még egyszer mosdóba erre olyan vot mintha pisiltem volna teljesen híg le..

Nem fáj a hasam semmi más tünet csak érzem pukizmom kell és érzem jönne ki ez a le.

A kisbabám megfertozhetem?


2019. aug. 4. 16:17
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocs a hibákért gyorsan írtam le nem volt sok időm.

Elég proli a szöveg de nem nagyon érek rá szöveget szerkeszteni a lényeg érthető.

2019. aug. 4. 16:18
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen jól vagyok kozerzetileg.
2019. aug. 4. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Ajha és neked gyereked van? Szegény gyerek, fog ám kultúrát tanulni tőled...Már ha a kérdésed nem kamu, mert nagyon annak tűnik.

De tegyük fel, hogy nem. Gyomorrontásod van, ez minden. És ez nem fertőz.

2019. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nazzi, hiányoztál...
2019. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3, a teljesség igénye nélkül...

Féreg volt a szemében a sonkától, meg akarták mérgezni hóvirággal, aranyesővel, stb. Egy legenda.

2019. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem egy putis proli vagyunk de szoktunk viccelődni es értjük a poént.

Nem fogok sznoboskodni.

2019. aug. 4. 16:31
 7/10 A kérdező kommentje:

Eleg nazzi vagy te.

Fogadjunk te vagy az és önmagad sztarolnad.

Kik vagytok?

Lehet valami sarki lebujbol irtok azt játszhatok itt akárkit mit foglalkozzon az ember noname emberekkel akik ki tudja honnan jönnek.

2019. aug. 4. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
2019. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha tisztességesen kezet mosol, akkor a gyereknek semmi baja nem lesz.

Te azonban kapitális étkezési hibát követtél el. Különböző módon előállított tejtermékeket ettél viszonylag gyors egymás utániságban, azaz a tejtermékekben található mikroorganizmusokat a gyomorsav nem tudta teljesen elölni és azok meg szépen szaporodtak ill. folytatták elettevékenységüket a másik tejtermék anyagain. Jelen esetben én a mozzarellára és a camambertre gondolok, mert a camambert élő gombatenyészetet tartalmaz. A sajtos buci is hozzátehetett valamit az erjedéshez. Mindenesetre vegyél be 1 szem Bolus adstringenst (ha van otthon) és 5-6 széntablettát és igyál csersavas fekete teát (cukor nélkül) és igyál diólevél teát (friss levélből is főzhető) és ma már lehetőleg mást ne fogyassz.

Nem ajánlatos élőflórát tartalmazó tejterméket más tejtermékkel együtt fogyasztani, mert ez a következmény.

2019. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
90%
A sok olíva bogyó az hasmenést okoz! Attól volt.
2019. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!