Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mitől lehetett?

Szerintetek ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
4napig nagyon ment a hasam, napi 6-7-8szor voltam wcn valamint lázas is voltam . Az orvos azt mondta szedjek széntablettát . A 4. nap végén este fele észrevettem hogy véres a szekltem utána is meg egy párszor véres volt . Nagyon megijedtem . Ma már csak egyszer voltam wcn .

2015. máj. 11. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lázas voltál, és sokszor kellett WC-re menni és még véres is a székleted, akkor nagy esély van a bakteriális fertőzésre.


Menj el orvoshoz, mond el neki ezeket, akkor valószínűleg fel fog íratni antibiotikumot.

2015. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, és mondd el, hogy véres volt a székleted, ha valóban a székleted volt véres és nem aranyérszerű dolog.
2015. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!