Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mondanak izmosnak...

Miért mondanak izmosnak amikor nem is vagyok az?

Figyelt kérdés
Fogytam egy keveset de még mindig van rajtam felesleg. Mondják,hogy izmosodtam meg rendszeresen járok gyúrni holott életemben nem jártam még konditeremben. 180 cm magas vagyok 80 kiló. Lehet csak azért látnak izmosnak mert széles a hátam és a mellkasom? Kicsit kezdem unni :D Ha tényleg elkezdenék gyúrni félek,hogy aránytalanul néznék ki a széles hátam miatt. Vagy nem? 22/F
2019. aug. 4. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az edzés senkinek nem árt, csak dobni tud a férfiakon. Ahhoz hogy aránytalan, ronda, természetellenes legyen a tested szteroidozni kéne vagy az edzés köré szervezni az életed... de gondolom nem ezt akarod, hanem ésszerű kereteken belül csinálni. (Csak az én véleményem) L
2019. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg azt a konditermet! Lehet a testeden az a felület tényleg nem izom, de egy kis gyúrással azzá tud alakulni és hidd el, sokkal jobb kiállású ember leszel tőle. Persze nem kell, hogy kétajtós szekrénnyé varázsold magad, de hidd el a nők szeretik az izmos palikat ;)
2019. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mert kb pont az optimális súlyhoz érkeztél. 180 centis férfiak döntő többsége 100 kiló körüli dagadt disznó, van rajta ugyanannyi izom, mint rajtad, csak nem látni belőle semmit, mert eltakarja a zsír...
2019. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!