Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszaka közepén felébredek,...

Éjszaka közepén felébredek, és 2-3 percig úgymond "üres" az elmém. Nem tudom, ki vagyok, hol vagyok, miért keltem fel, ki fekszik mellettem, stb. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az éjszaka közepén felébredek, és 2-3 percig úgymond "üres" az elmém. Nem tudom, ki vagyok, hol vagyok, miért keltem fel, ki fekszik mellettem, stb. Mitől lehet? Zárójelben megjegyezném, hogy sosem iszom alkoholt, és semmilyen tudatmódosító szerrel nem élek. Köszönöm a válaszokat. :)



#alvás #ébredés #részleges amnézia
2019. aug. 6. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mélyalvásból ébredsz hirtelen. Olyan az agyad "ki van kapcsolva". Neki is kell idő, míg újraindul. Én akkor szoktam így lenni, ha a gyerek pont akkor ébreszt, mikor a legmélyebben alszom.
2019. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RolixHun válasza:
Nekem is ilyen jelenség szokott fellépni..
2019. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mizu?
márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!