Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudja a lélek meggyógyí...

Hogyan tudja a lélek meggyógyítani a testet?

Figyelt kérdés
Az van hogy az arcomon van egy 5-6 mm átmérőjű kékes színű "folt". Orvosom azt mondta hogy ez nem jóindulatú daganat, hanem valami felhorzsolta az arcom, és egy porszem bejutott, majd a szervezet "betokosította". Elvileg nem kell leszedni... De engem zavar, hogy ott van... (Tuti nem lesz műtét). Hallottam ilyen dolgokról hogy a sejteknek meg lehet "parancsolni" tudatosan, hogy gyógyítsák meg a testet. A doki azt mondta, hogy kb 50 százalék, hogy "felszívódik" az a cucc, és eltűnik. Hogyan kell ezt a "rituálét" csinálni? Írhattok tapasztalatokat is. :D az értelmes válaszokat előre is köszönöm ♥️

2019. aug. 7. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplan gondolj arra, hogy rendbe fog jonni orvosi beavatkozas nelkul, es bevonzod a pozitivat. Anyosom a rakbol igy gyogyult ki, nem hagyta, hogy negativ gondolatok lepjék el a fejet.
2019. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!