Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a különbség mda és mdma...

Mi a különbség mda és mdma között?

Figyelt kérdés
Úgy tudom mind2 tabletta fórmában bevehető! De van valami különbség a 2 hatása között? Vagy az egézséget és az agyat ugyan úgy roncsolja mind2 cucc? Illetve miből lehet azt tudni, hogy mda vagy mdma van az adott tabiban? Én nem akarok használni ilyen szereket, mert egyszer sajnos bele kevertek valamir az italomba. Amitől 30 percig jól voltam, de utána ko! Csak kíváncsi vagyok. Mert egyik ismerősöm elvileg mda függő.

2019. aug. 8. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hagyományos extasy tabletta hatóanyaga az mdma, de előfordul, hogy más van benne. Hogy mi van benne, azt csak egy laboratóriumban lehet kielemezni.
2019. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom régi de úgy látom az első válaszoló nem igazán értette a kérdést!

Az MDA és MDMA között az a különbség, hogy az MDA erősebb és pszihedelikusabb! A világból is jobban kitesz. Viszont nincs szeretett fless vagy ha van is akkor is minimális. De az ekis empátia, eufória érzetett megadja. Ettől a cucctól aztán lehet már rendesen is haluzni, pláne 200+ mg adagban. Lassabb a felszívodása, lassabban üt be. De a hatása is hoszabb ideig tart! És erre vannak akik azt mondják, hogy ez is designer drog. Ez nem így van. Nem csak az MDMA a valódi Extasy. Hanem az MDA, MBDB, MDE is. Másik kettőről nem nagyon tudok írni! Csak annyit, hogy gyengébbek pláne az mbdb ugyanakkor biztonságosabbak mint az MDA és MDMA. Legalábbis az MDEA elvileg tutti biztonságosabb. Talán az MDE is olyan mint az MDA! Csak elvileg ott nagyobb a szeretett flees, picit kevésbé haluzos. De mdma-nal haluzosabb. És ez jobban pőrget mint a többi, tehát egy sprisnak is jól jöhet ha nincs más!

2020. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szeretett fless alatt azt a nagyon jó szerelmes érzést kell érteni? Amit be flessel az ember, pl én amikor rajta vagyok mindig azt fleeselem be, hogy pl jó csajokkal vagyok.. Gondolom mindenki érti mire gondolok, (mármint aki fogyasztja a cuccot). Nos ezt nevezik a szeretettfleesnek? Vagy ez csak szimplán az a tipikus ekis empátia. És a szeretett fless az akkor igazából csak annyit takar, hogy jobban szeretek bizonyos embereket. Viszont pl az MDA esetén csak az a szerelmes dolog lesz meg, de az emberekhez mégsem fogok úgy vonzódni?


És akkor az MDE,MDA és MBDB már nem nyomják tablettákba?

2020. nov. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!