Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktatok megküzdeni...

Ti hogyan szoktatok megküzdeni a reggeli fáradtsággal mielőtt munkába mentek?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat h vki kávé helyett inkább teát iszik, koffein tablettát szed, stb.

#Phúj
2019. aug. 13. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Korábban fekszem le. Most iróniának hangzik, de tényleg. A koffein csak elnyomja a fáradtságot ideig-óráig, de ha rendesen kialszod magad, kelhetsz négykor is, nem leszel kómás.
2019. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha pihen az ember rendesen akkor kizárt hogy fáradt legyen.
2019. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még most is küzdök vele.
2019. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Többen nem tehetik meg hogy kipihenjék magukat.
2019. aug. 13. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:

én amióta bekerültem ebbe a beteges rendszerbe amit iskolának és munkahelynek hívnak azóta szenvedek a felkeléssel..:D állítólag ginzeng segít, én szedtem anno. Mentális és fizikai erőnlétet fokozza.

Én kapszula formájában szedtem.Mellékhatásként vágyfokozó..:D

2019. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt szedtem , tényleg segít amúgy..) illetve igaza volt az elsőnek..sajnos igyekezni kell többet aludni vagy ha kell törekedni a munkahelyváltásra..nyilván nem egyszerű de sokszor hallom, hogy vannak olyan munkahelyek , hogy az hosszú távon semmiképpen nem normális.

3 műszak, hajnalban kelés, utazgatás stb...

2019. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még fiatal vagy tanulj, hogy olyan munkát végezhess, amit szeretsz. Amíg nemszeretem munkát végzel, minden reggel fáradt leszel.


Néhány tanács:

Gyógyszert ne szedj!

Aludj legalább7 órát naponta.

Csökkentsd a TV, számítógép előtt eltöltött időt,kevesebbet bámuld a telefonodat is. Helyette inkább mozogj a jó levegőn.

A reggeli jó erős fekete tea citrommal melegen jót tesz, de édesítőszert ne használj, inkább cukrot, vagy még inkább mézet.

Egyél normális reggelit, ne csipszet, meg pelyheket meg egyéb divatos vackokat.

2019. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!