Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feljelenthetem, ha ezt csinálj...

Feljelenthetem, ha ezt csinálja egy ember? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy betegségem, amit gyógyszerekkel nem lehet orvosolni, műtétre lenne hozzá szükség, viszont az orvosok sem tanácsolják még a beavatkozást, hisz nincs még olyan nagy baj vele, lényegtelen. Ezt nem sok emberrel osztottam meg, viszont a múltkor visszahallottam. Nem esett jól, sőt jól fel is idegesített, de gondolom más is igy reagált volna, mert hát milyen jogon veszi a szájára egy 'idegen' az én problémámat és pletykálja el, kürtöli szét. Nyilván nem fogom feljelenteni, de szerintetek mit tudnék csinálni? Igaz nem csak szerintem nem állapot ez? A válaszokat előre is köszönöm!:) 23/L

2019. aug. 13. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A "nem sok ember" közül szelektálod az árulót. Ennyit tehetsz.
2019. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Milyen hátrány ért ezzel?

Nem tudsz jogilag tenni semmit, nem történt becsületsértés vagy ilyesmi.

2019. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi igazság, hogy amit egynél több ember tud az már nem titok. Ha azt akarod, hogy ne tudják meg ne mondd el senkinek, vagy csak olyannak, akiben 100%-ig megbízol, bár még így is előfordulhat, hogy véletlenül elszólja magát. Fel nem jelentheted ezért, pletykálni nem büntetendő cselekmény és rágalmazás esete sem áll fenn.
2019. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!