Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátnőmmel azon vitatkoztun...

A barátnőmmel azon vitatkoztunk, hogy le tudnám-e harapni a kisujja végét? (nem a csontnál, hanem az izületnél)

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy egy ember állkapcsa elég erős-e ahhoz, hogy le tudjon harapni egy ujjat?


Köszi


2010. júl. 12. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Elméletben talán, gyakorlatban azért nem, mert az agy blokkolni fog, hogy elkerülje a fájdalmat.
2010. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő erőkifejtéssel nem lehetetlen a feladat. De azért milyen morbid téma ez már...:P
2010. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Unatkozó tinik.
2010. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
A hőhullám elért titeket is!:)
2010. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
csináld!!!!
2010. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
A másét biztos le tudnád harapni, de én még a magamét is, 200000ft-ért megcsinálom.
2010. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha elég elszántan ráharapsz, elvileg igen.
2010. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Elméletben talán, gyakorlatban azért nem, mert az agy blokkolni fog, hogy elkerülje a fájdalmat."

(Mivel én nemcsak írok, de olvasok is, akkor most kinek fáj? és kinek blokkol?)

2010. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért a saját barátnőm ujját inkább meghagynám egészben :)

De komolyra fordítva: azt, hogy TE le tudnád-e harapni, senki sem fogja tudni pontosan megválaszolni. Rendkívül nagy a szórás az egyes emberek állkapocs izomzatának erősségében. Sokan gondolják, hogy nagyon erősen tudnak harapni, de tévednek. Láttam egy műsort, ahol egy érzékelőre kellett ráharapni teljes erőből és egy hozzákapcsolt műszer megmutatta hány kilopond erősségű a harapás. Sokan meglepődtek a gyenge eredményen. A legjobb egy artista hölgy volt, aki a cirkuszban fogsorával lóg egy kötélen. Szóval nem lehet tudni a kérdésedre a választ, de ne a barátnődön kísérletezz. Próbálj (óvatosan) ráharapni pl. egy 2B-s ceruza végére. Ha gyenge kis benyomatnál nagyobb kárt is tudsz tenni a ceruzában, valószínűleg erős az állkapcsod. (A fogorvost nem fizetem:) (Mi gyerekkorunkban a kezünk erősségét mértük úgy, hogy ki hány kilóig tudta összenyomni a fürdőszobai mérleget:)))

2010. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hogy bírtok ilyenekre komoly választ adni?
2010. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!