Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

A szeder okozhat ilyet?

Délelőtt megettem egy kisebb tál fekete szedret. Eddig valamiért sose ettem meg ennyit belőle. Egész nap nem Volt bajom de este elalvás előtt picit görcsölt a hasam. Kb egy negyed órája ebredtem fel és még mindig görcsöl meg egy kicsit hanyinherem is van... azóta már kétszer voltam nagydolgot intézni. Erre tudok Csak gyanakodni mert joghurtot ettem még, almát, puffasztott rizst és vacsorára egy kis turistát. Ezeket szoktam enni és nem nagy mennyiség volt. De a szeder az igen és nem is szoktam enni.

Nem találok róla semmit de lehetséges, hogy attól? Valaki tapasztalt már ilyet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szeder, hasfájás, hasgörcs, hasmenés

aug. 14. 01:09  Privát üzenet  

A válaszok
Igen attól

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 01:33 Privát üzenet
igen

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 14. 05:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Munkahely ahol villogó fénynél kell dolgozni (llámpa hiba miatt) mit tehetnék? Ugyanis köztudott hogy epilepsziás rohamot okozhat. Munkavédelem, vezetőség senki nem foglalkozik vele.
Az eritrit kábé mekkora mennyiségnél okozhat hasmenést?
Beköpte a már előre megsütött grillezett tarjám a légy. Okozhat bajt?
Két nem 100 százalékos gyümölcslé osszemosasa okozhat bajt?
Állandóan lófarokba hordom a hajam, még éjszakára sem bontom ki. Ez a fajta frizura okozhat fejfájást?
Ha lúdtalpam van már kiskorom óta az később okozhat valami problémát?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!