Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélféreg? Mik a tennivalók?

Bélféreg? Mik a tennivalók?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és 3 napja laza a székletem, valamint kis apró fehér giliszták vannak a fenekemnél időnként. Az orvos tegnap írt fel vermoxot, azt kell szednem 3 napig meg majd eszek jó sok fokhagymát (elvileg az is segít).

Na most a higiéna is fontos, amire mindig figyeltem, így nem értem hogyan jutottak belém:c szóval az ágyneműt minden nap cserélni kell, valamint folyton kézmosás és nem nyúlkálni a szájba+ a gyógyszer. Ha ezeket betartom akkor eltűnnek belőlem? :c és a családtagjaim, párom elkaphatták ha érintkeztek velem?


2019. aug. 14. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs kutyád vagy macskád?
2019. aug. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van 1 macskám, de féreghajtva van.

Az orvost direkt kérdeztem, ő mondta, hogy ez a cérnagiliszta csak emberekben van.

2019. aug. 14. 06:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Galandférged nincs?
2019. aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs
2019. aug. 14. 07:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki leírná, hogy ez elegendő intézkedés, vagy tenni kéne még valamit?:(
2019. aug. 14. 10:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a család többi tagja is elkaphatta (a párod főleg )én a helyében elmennék orvoshoz,nehogy visszafertőződj utána te is...
2019. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira ritkaundorito dolog ez, nagyon sajnalom. Azota biztos tul vagy rajta.

Nagyon erdekes amit az orvosod mondott mert az em cicamban lathatoan cernagiloszta volt, es el is kaptam tole. A parom pedig abszolut semmit.

2020. ápr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, de pár hétre rá visszakaptam...de azóta semmi hála a jó égnek.
2020. ápr. 29. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!