Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Bélféreg? Mik a tennivalók?

20 éves lány vagyok és 3 napja laza a székletem, valamint kis apró fehér giliszták vannak a fenekemnél időnként. Az orvos tegnap írt fel vermoxot, azt kell szednem 3 napig meg majd eszek jó sok fokhagymát (elvileg az is segít).

Na most a higiéna is fontos, amire mindig figyeltem, így nem értem hogyan jutottak belém:c szóval az ágyneműt minden nap cserélni kell, valamint folyton kézmosás és nem nyúlkálni a szájba+ a gyógyszer. Ha ezeket betartom akkor eltűnnek belőlem? :c és a családtagjaim, párom elkaphatták ha érintkeztek velem?

aug. 14. 06:14  Privát üzenet  

A válaszok
Nincs kutyád vagy macskád?

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont aug. 14. 06:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van 1 macskám, de féreghajtva van.

Az orvost direkt kérdeztem, ő mondta, hogy ez a cérnagiliszta csak emberekben van.

# 2/6Időpont aug. 14. 06:35 Privát üzenet
Galandférged nincs?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont aug. 14. 07:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs

# 4/6Időpont aug. 14. 07:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Valaki leírná, hogy ez elegendő intézkedés, vagy tenni kéne még valamit?:(

# 5/6Időpont aug. 14. 10:37 Privát üzenet
Szerintem a család többi tagja is elkaphatta (a párod főleg )én a helyében elmennék orvoshoz,nehogy visszafertőződj utána te is...

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont aug. 14. 17:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A bélférget ki lehet irtani gyógyszer nélkül?
A vérkép ki mutatja a bélférget?
Miért este aktív a bélféreg?
Mennyire regi szeklet hasznalhato belfereg vizsgalathoz?
Hol lehet bélféreg petéit tartalmazó pasztillát venni?
Milyen betegseg lehet ez? Eves utan kb fel oraval melegseg erzesem van a hasamban, felpuffadok, feszul a hasam, sokszor van utana hasmenesem is. (Tobbi lent)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!