Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy altató mennyire tud...

Töki30 kérdése:

Egy altató mennyire tud kiütni egy embert? Akkor semmilyen hangra nem kell fel az ember? Ha megpofozgatnak felkelek rá?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen erős, meg mennyire vagy hozzászokva. De azért, ha nem adagolja valaki túl, pofozás ellen nem hat.
2019. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sose szedtem még. Viszont mostanában nem alszok. Csak nem tudom milyen hatásai vannak
2019. aug. 15. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem almodsz, ugy elalszol, mintha elajultal volna. En nem voltam kipihentebb, sot. Viszont felebredtem ha ugy volt, a reggeli ebresztore is.
2019. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ébresztőorara felkelek, meg igazából ha valaki felkeltene arra is. De hamar vissza tudok aludni. Amugy azzal nem ertek egyet, hogy nem almodik. Az elejen meg en se almodtam, ido elteltevel viszont sokat.
2019. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idovel igen, ahogy kezd hozzaszokni a szervezet. Az elejen nem almodtam, bar igazad van, ezt nem irtam bele. :)
2019. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyébként jó is volt, nem álmodtam hülyeségeket. :D

Amikor kezdtem hozzá szokni, akkor kezdődtek megint, mikor meg abba hagytam, visszajött minden. De amúgy nagyon hiányzik az altató nekem.

2019. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!