Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a lábam, de ugye nem vérrög?

Fáj a lábam, de ugye nem vérrög?

Figyelt kérdés
Nem látszik kívül semmi. Pár napja fáj, olyan tompán, érintésre is érzékeny (nem nyomkodtam). Nem emlékszem, hogy beütöttem volna, és nincs kékfoltom sem. A visszerem is úgy néz ki, ahogy szokott, de végülis annak a környéke fáj. Napi 3 liter folyadékot meg szoktam inni, főleg vizet. Most bekentem a lábam egy mentolos krémmel, ami elvileg mindenféle fájdalomra jó, de ahogy finoman krémeztem, az is fájt. Ugye nem vérrög?

2019. aug. 20. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Rátettem a kezem a monitorra és nagyon rossz híreim vannak, meg kell látogatnod egy orvost!

Senki nem fogja neked megmondani, és amúgy se bízd a egészséged sose néhány kommentre, vagy cikkre. Sajnos még azt is lehet mondani, hogy egy orvosban meg lehet bízni... itt pedig lehet egy 8 általános iskolával rendelkező emberke, nyáron szünetben unalmában néhány Doktor House rész után orvosnak hiszi magát. Tanácsok és hasonlók rendben vannak, esetleg orvos látogatása előtt, hogy mégis mi lehet (főleg ha messze a beutaló), de így semmi értelme. Ha pedig nem vérrög akkor megnyugodsz, ha az akkor időben kiderült, mindenképp jól jársz. Azért minden esetben nem kell a legrosszabbra sem gondolni, de hát hajlamos az ember :)

2019. aug. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol van, lábszáron? Dagadás van?
2019. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta megkérdeztem egy ismerősöm, akinek nemrég volt vérrög a lábában, és szerintem az enyém csak meghúzódott, mert eléggé puhány vagyok mostanában, és megpróbáltam jógázni...Kenem továbbra is azzal a mentolos krémmel, sokat javított rajta, a jógát meg hanyagolom, amíg nem lesz hozzá megfelelő fizikumom :) meg egyébként is eszembe juthatott volna, hogy a jobb térdem (a jobb lábam fájt) ki-be jár a helyéről, műteni kéne, és nem tudom úgy terhelni a jobb lábam, ahogy szeretném.
2019. aug. 23. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!