Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Laborvizsgálatra lehet menni...

Laborvizsgálatra lehet menni délután is?

Figyelt kérdés
én mindig reggel mentem, de most úgy jön ki, hogy 2-3 felé kellemesebb lenne. ha úgyis 6 órás nemevés után kell mennem arrafelé, akkor szerintetek lehet akkor is elvégeztetni? csak az írjon, aki volt már, vagy tud róla, hogy voltak és, hogy van is rendelés akkor
2010. júl. 13. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen vizsgálatot kértek. Általában csak reggel lehet.
2010. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha laborvizsgálatban benne van a vérvétel akkor azt csak reggel lehet megtenni..Én még nem hallottam arról,hogy délután is lehet..
2010. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is csak reggel lehet még én sem hallottam, h délután mennek. Nálunk mondjuk eleve a vérvételen a rendelési idő reggel 7-9-ig van.
2010. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer volt d.u. vérvételen, mikor a beutalómra ráírta a doki, hogy sürgős. (Egész nap nem ettem!)

Felmentem a kórházba, bekopogtam, és mutattam a papírt. Egy nővolt bent, azt mondta picit várjak és leveszi a vért.


Más esetben csak reggel lehet menni.

2010. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, akkor elemgyek reggel vérvételre, azt délután a másikra, csak az a sok utazás meg a még több várakozás, kicsit se utálom.
2010. júl. 13. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!