Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kelek minden nap úgy,...

Miért kelek minden nap úgy, mint aki másnapos?

Figyelt kérdés

Januárban szültem.

A baba hónapok óta átalussza az éjjelt, 21-től reggel 7-ig kb alszik.

Én éjfél körül fekszem le 7-ig.

Tehát napi 7 óra alvás megvan , hétvégén a férjem kel reggel a babával, szóval van hogy hétvégén 9-ig alszok.

Mikor dolgoztam kevesebbet aludtam, mert 6kor kelnem kellett 3 éven át (előtte 3 évben meg 3.50kor keltem) és korábban sokkal sosem feküdtem le.

De minden reggel úgy kelek mint aki durván másnapos: szédülök, fáj a fejem, kóválygok, hányinger

Ez a nap folyamán többször visszatér, nagyon rossz a közérzetem folyton. Migrénem is van gyakraan gyerekkorom óta, de azt valami diklofenák származékkal megállítom ill. afrikai mentás inhalálással.

Múltkor étteremben vacsoráztunk és ott is rosszul lettem, szédülés hányinger.

Mi lehet a gond?

Terhes nem vagyok, teszteltem 2* is,de negatív ja és védekezünk is tehát nagyon kicsi esélye lenne.


2019. aug. 23. 12:25
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csináltass egy vérvételt, abból talán több minden kiderül. (Cukorbetegség, vashiány, stb.)
2019. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!