Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon későn alszok el,...

Nagyon későn alszok el, nagyon későn kelek, sokat alszok, de fáradt vagyok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Suli időben minimum hajnali 1 óráig fent voltam, 3-igmaximum.

Most hogy elkezdődött a szünet 5-ig szoktam fent lenni és csak utána tudok elaludni. Ilyenkor délután 4-5 óra körül kelek.

Eddig ezt simán engedtem magamnak, mert ritkán kellett korán kelnem, de most július második felétől kezdődnek a nyaralások stb..

Holnap is kelnem kéne fél 9-kor de most 4 óra van és negyed 2 óta csak fordolódok az ágyamban, nem tudok aludni.

Valahogy eddig nem tudtam 1 óra előtt elaludni és ez tavaly nyáron állt be, de most félek hogy most beáll az 5 óra körüli elalvás, de tényleg nem lenne elég az a 2 óra.

Egyébként mikor felkelek 11 óra alvás után is fáradt vagyok és csak feküdnék (vagy fekszek is) egész nap.

Mitől lehet ez? Mit tudnék csinálni?

18-4/F



2019. júl. 11. 04:03
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

A túlsavas szervezet mindig fáradt, energia nélküli, nem „tudja magát kialudni, izom, fej és hátfájás lép fel. Azontúl ekcéma, szem irritáció és hasmenés is jelentkezhet.

Okok:

Dehidratált a szervezet

Vas, vagy D vit. hiány

Pajzsmirigy, vagy mellékvese probléma

Celiákia

„szétszórtság” – sok dolgot csinálsz egyszerre

7. nyakcsigolya →(amely) a pajzsmirigy területe – belőle fakadó problémák: fáradtság, fázékonyság, gyakori megfázások, szorulás, depresszió, súlynövekedés, izületi problémák, szív és érproblémák, stb.

2019. júl. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es okfejtése briliáns, de kiegészíteném a rendszeres életmóddal, a mozgással, az étolajok elhagyásával.
2019. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. júl. 13. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!