Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akar kidugul...

Mit tegyek ha nem akar kidugulni a fülem?

Figyelt kérdés
Hajat mostam, bele ment a víz mindkét fülembe. A bal kidugult amikor piszkáltam, de a jobb sehogy sem akar kidugulni. Befogtam az orrom fújtam a levegőt, fülpiszkával próbáltam,de semmi nem használ. Mit tegyek?

2019. aug. 25. 21:11
 1/5 anonim válasza:
Hajssd arra az oldalra a fejed amerről bevan dugulva a füled és a másik oldalát a fejednek a füled környékén kezdd el ütögetni. PERSZE NEM,MINT ŐRÜLT, CSAK KELLEMES ÜTÖGETÉSSEL... Nekem ez segíteni szokott! Írj, hogy sikerült-e, ha nem akkor megpróbálok még segíteni! Puszi a füledre;)
2019. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj holnap fülészetre, kimossák/kiszívják a trutyit, 5 perc, fájdalommentes. ha megvárod míg beüt a hallójárat gyulladás, sírni fogsz a fájdalomtól (tapasztalat).
2019. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Hajtsd oldalra a fejedet ugy, higy ki tudjon jonni a viz es ugralj fel labon. 3-4ugras es ki is folyik.
2019. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
40%

Az egyes a tuti. Azt azért megnézném,hogy a 3. kommentelő szerinti féllábas ugrálásnál ki lesz az aki talpon marad. :D

(Már látom is magam előtt azt a vicces kis jelenetet amikor ezt a fura jelenetet követően elcsúszik valaki. Kicsit sem balesetveszélyes :D)


Másrészt nehogy a füledben maradjon a fülpiszkálóból a vatta,mert akkor indulás a fül-orr gégészet amint lehet.

2019. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#4

Nyugi nem mindenki olyan bena mint te.

2019. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!