Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajànlotok sebes fejbőrre?

Mit ajànlotok sebes fejbőrre?

Figyelt kérdés

Szóval kiújult az allergiàm, ennyire utoljára gyerekkènt kapott el, és ilyenkor furcsamód a korpa is jobban kijön a fejbőrömön. :(

Szóval brutàlisan korpàs a hajam, és ezért állandóan vakarom, ami miatt kisebesedett, mosom rendesen, de elég kellemetlen. Mit ajànlanàtok? Korpàs hajra citromos vizet ajánlottak nekem, ez tényleg hatàsos? És sebes fejbőrre?


2019. aug. 26. 02:30
 1/3 anonymus1788 válasza:

Menj el egy bőrgyógyászhoz ő megvizsgalja és ír rá kenőcsöt vagy sampont.

Ekcéma lehet mert nekem is ugyanilyen van most és kaptam rá kenőcsöt.

De ritkább esetben pikkely sömör is lehet.

Ne vakard az fontos mert megjobban elterjed.

Az ekcéma fertőző betegség is.

A lényege hogy menj el orvoshoz ő majd ír rá valamit

2019. aug. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymus1788 válasza:

De ha nem ekcéma én azt tanácsolom hogy akkor is menj el.

Vagy vehetsz direkt korpás illetve sebes fejbörre sampont.

2019. aug. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mint írtam allergiás vagyok, gyerekkorom óta és amikor az allergiàm kijön, akkor ez a durva korpàsodàd is, szóval tud róla a bőrgyógyàszom, volt rá gyógyszeres samponom is, de nem igazán használt az sem gyerekkoromban. Egyébként is járok bőrgyógyászhoz.

Ha az allergiám eltűnik(van, hogy teljesen eltűnik évekre), akkor ez is eltűnik.

2019. aug. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!