Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszatérő gyomorégésre mit...

Visszatérő gyomorégésre mit ajanlotok? Orvos által felírt 40mgos savlekotot szedek jelenleg. Egyéb otlet?

Figyelt kérdés
Gyogyszer mellett nincs, de reggel 1 oraval étkezés elott kell bevennem a pirulát, az elmúlt 2 napban viszont nem vártam meg az előirt egy órát, hamarabb ettem, kb.fel ora utan es most faj a hasam mint savkor szokott..egyeb otlet? Köszönöm mindenkinek

2019. jún. 10. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Protonpumpagátlót. Orvos írhatja fel. Én két hónapig szedtem, és teljesen rendbehozott.
2019. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeded a gyógyszert és mellette szigorú diéta, ne egyél édességet, kávé, savas ételek, cigi sem jó ilyenkor, zsíros és túl fűszeres ételeket, szénsavas italokat, üditőket is mellőzd.
2019. jún. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Scrap ***** válasza:

Ha esetleg érint még valakit:


SALVUS víz. Sós, de megszokható. Azonnal hat és kúraszerűen is fogyasztható. A 40mg Nolpaza-t (Pantoprazol) teljesen elhagyhattam, már csak ezt használom. Azóta nincs szükség gyógyszerre és nem állítom, hogy ez hozott rendbe, de ma már csak alkalmanként jelentkezik a probléma.


Üdv


Egy refluxos

2019. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!