Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem hordom állandóan a...

Ha nem hordom állandóan a szemüvegem, csak amikor kell, akkor nem romlik tovább ugye?

Figyelt kérdés

20éves vagyok, az egyik szemem -2es +1 cilinder, a másik -1es +0,5 cilinderrel, csináltattam szemüveget mert iskolára mindenképp kell, tanulásra,mozira,suliba hordanám, de csak úgy random az utcán, vagy ilyesmi, amikor különös képp nem kell semmire a szemem, nem hordanám.

Így nem romola a szemem, ugye?


2019. aug. 26. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, de.
2019. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor -1es lett a szemem, egy kukkot se láttam.

Mára -3as a szemem, cilinderrel, szemüveg nélkül a lakásban se tudok már rendesen közlekedni, szinte semmit sem látok.

Te hogy csinálod, hogy látsz nélküle az utcán?


Amúgy romlik a szemed, ha nem viseled a szemüveget

2019. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szemüveg hordásának / nem hordásának semmi köze a szem romlásához / nem romlásához, úgyhogy nem fogja befolyásolni.

-1-es szemmel meg prímán el lehet boldogulni még az utcán.

2019. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én is így tudtam, hogy az a fej növekedésével alakul, mivel már én nem növök ezért nem fog a szemem sem változni.

2. pedig: Akkor valami más probléma is biztos van, mert -1es szemmel még bőven lehet látni, én úgy, hogy az egyik -3asnak számít is simán látok, csak nem olyan jól a távoli írásokat.

2019. aug. 26. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!