Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Délelőtt éhgyomorra elfogyaszt...

Délelőtt éhgyomorra elfogyasztottam egy 8 kg-os dinnye felét (héj nélkül), délután a másik felét; ettől lehet hasmenés? Több lent.

Figyelt kérdés
Ha ettől lehet hasmenés, akkor az mire utal?

2019. aug. 28. 19:45
 1/8 anonim válasza:
62%
arra, hogy nem bírsz parancsolni magadnak. Semmi másra.
2019. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Akár lehet. Engem néha kicsit meghajt, azon felül, hogy vízhajtó, akár enyhe hashajtó hatással is bírhat ilyen mennyisègben. Én is simán megeszem egy fèl dinnyét, és más ételeknél mégis tudok parancsolni magamnak,utolsó a dinnye attól még, hogy tele van vízzel, nagyon más nincs benne, igazàn nem hízlal. Rosszabb lenne, ha rgy fél tortát ettél volna meg.
2019. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
én is fosok a dinnyétől
2019. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!


A magokat is megettem.

Amúgy olyasmi vetődött fel bennem, hogy lehet-e esetleg fruktóz intolerancia vagy annak valamilyen előjele?


(#1-nek süteményeket például egyáltalán nem szoktam enni, dinnyét néha igen. A táplálkozási szokásaim vélhetően igencsak eltérőek másokétól. Valószínűleg több zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok, mint az átlag.)

2019. aug. 28. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.A dinnyének 98 % a víz. Pisilni viszont bőven kell menni.
2019. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Természetes ételtől nincs fruktóz intoletancia, csak kivont hozzáadott fruktóztól.
2019. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csúnyán megy a hasam a dinnyétől, már kis mennyiségtől is. Szóval ennyitől egy hétig ülnék a WC-n KB :).
2019. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi hozzászólást is!


Akkor örülök, hogy nekem csak 1 napig tartott! :-)

2019. aug. 29. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!