Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van meg valaki hasonlo helyzet...

Van meg valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennek kivancsi, hogy van e mas is olyan helyzetben mint en.

18 eves lany vagyok, es pattanasokkal kuzdok. Ot eve kezdodott es szinte mindent kiprobaltunk mar. Cisztas pattanasoktol kezdve az apro feherekig minden van az arcomon. Sminkkel nagyjabol el szoktam tudni tuntetni, de amikor nalam alszik a baratom es este natur arccal vagyok elotte elsullyedek. Nem szeretek a barataimmal beszelni errol, tudom, hogy nem kene, de megis szegyellek.

Egy eve ratalaltunk a “celebek” borgyogyaszara, tenyleg csak jot hallottunk rola, akarkivel beszeltunk aki kiprobalta nekik bevalt a kezeles. Ez kulonbozo arcapolasi termekekbol all. Az elso kezelesi szakaszban voros lett a fejem tole, hamlott honapokig. Ez a vart reakcio, szoval nem allergias voltam ra. Pattanasoat nem nagyon vettem eszre de lehet csak azert, mert nem tunt fel a voros fejemen. Lelkiismeretesen vegigcsinaltam ezt a par honapot, majd kovetkezett a masodik szakasz. A szinem megint normalis volt, a pattanasaim is joval kevesebbek lettek.

Azonban par honapja megint elkezdett rosszabbodni a helyzet. Egy ilyen arcapolasi szett kozel negyed millio volt, amit felevenkent ujra kell venni, szoval elhihetitek milyen csalodott vagyok. A problema nem hormonalis, kivizsgaltattuk.

Kb ket honapja vegso elkeseredesemben elkezdtem szedni a Roaccutan nevu gyogyszert borgyogyaszom javaslatara. Egyenlore csak rosszabb, pattanasok ugyanugy jonnek, azok a jo massziv voros cisztasok, amik olyan erzekenyek, hogyha arcmosas kozben veletlen kicsit erosebben simitom a kezem rajta besebesedik es no egy masik fejem. Tudom, hogy ket honap utan ne varjak csodat de nagyon nehez, foleg ugy hogy a suli is kezdodik.

Sajnalom ha sokat irtam, de jol esett leirni, remelem akad valaki aki atelt vagy eppen atel hasonlokat es el tudna meselni az o tortenetet, sokat segitene lelkileg😅

Koszonom szepen elore is:)



2019. aug. 29. 21:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyelőre*
2019. aug. 29. 21:20
 2/2 anonim válasza:

Én 16/F vagyok nekem is van pattanás az arcomon.

Próbáld ki az Ilcsi fekete szappanját, nekem az bevált, de a hatás csak pár hónap után jelntkezik viszont és utána is érdemes kenni az arcot vele amikor már szép az arcbőr, légy türelmes mert 2020-tól gyönyörű arcbőröd lesz, de addig mindennek rendbe kell lenni.

Ja és sok csokit meg csipsszet meg magas zsír, kakaó, tartalmú ételeket, meg fűszeres ételeket, mert ezek rosszabbítják a helyzetet.

2019. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!