Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetben, hasonló problémával?

Figyelt kérdés

Talán egy éve kezdődött az egész, hogy néha bedugult egy kicsit az orrom egy rövid időre, aztán elmúlt. Nagyjából egy bő fél éve viszont szinte állandóan be van dugulva, de mindig csak az egyik orrlyukam és állandóan változik, hogy melyik. Valamikor szinte óránként, valamikor majdnem egész nap ugyan az nem okés. Pár hónapja elmentem vele orvoshoz (fül-orr-gégészetre). A legelső vizsgálatkor annyit mondott, hogy van egy kicsi orrsövényferdülésem, de annyira minimális, hogy nem szabadna, hogy gátolja a légzést, maximum esztétikai műtét lenne, hogy korrigálja. Elküldött laborba, vérvételre (inhalatív dolgokra), de minden pontja negatív lett, plusz volt egy endoszkópos vizsgálat is utána, szintén nem mutatott semmit (nincs ciszta, polip). Orr-mandulámat még kicsi koromban kivették, így az sem jöhet szóba. Ezért a végén csak annyit mondott, hogy akkor maradjunk az orrsövénynél, amit, ha megműt, kicsit szabadabb lehet a légzés. Viszont ezzel nem azt mondta, hogy megszűnik a probléma. Nekem kell döntenem, hogy szeretném-e a műtétet ezen infók birtokában, de elbizonytalanodtam, mivel a legelején még egyáltalán nem arra gyanakodott a végén meg hirtelen kitalálja, hogy akkor legyen az?


Esetleg valakinek lehet ötlete, hogy mi lehet a gond vagy mással volt már hasonló probléma? Mi volt a probléma és, hogyan sikerült orvosolni?


Előre is köszönök minden választ!


2019. máj. 6. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem műtesd meg magad. Nem azt mondta az elején h nincs probléma az orrsövénnyel hanem hogy nem olyan nagy mértékü. Valamennyivel biztos jobb lesz! Majd kérlek ird meg h hogyan zajlott az egész + hogy altatásban vagy bóditásban csinálták-e. Jobbulást kivánok: Feri
2019. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!