Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vállamon elkezdtek megjelenn...

A vállamon elkezdtek megjelenni striák, mostanában sokat edzek vállra, nincs valamilyen krém, vagy kenőcs ami elhalványítja és egyben megelőzi ezeket?

Figyelt kérdés
Most nem egy olyan krém kell nekem ami eltűnteti mert azzal tisztában vagyok, hogy csak elhalványulnak idővel, igazából egy olyan krém vagy olajt keresek ami megelőzi ezeket és elhalványítja. Kérem azokat akik azzal jönnek, hogy: "keress rá te" "Van neted keresgélj" nem a neten leírt cuccokra vagyok kíváncsi hanem tapasztalatokra és saját véleményre.

2019. aug. 31. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt mondják a 100%-os mandulaolaj segít megelőzni.De ezek szerint genetikailag hajlamos vagy rá,inkább az edzés intenzitását kéne visszafogni szerintem.
2019. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!