Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szárazságtól kisebesedett orr...

Szárazságtól kisebesedett orr üreggel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sokszor vérzésig kisebesedik belül. Van olyan kenőcs, orrspray vagy bármi, ami enyhítheti az orr szárazságát?

2019. jan. 4. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Van

Adnak a patikában

2019. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Van"

Köszönöm, de tudnál valami konkrétumot is ajánlani?

2019. jan. 4. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:
ez jó [link]
2019. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Használj viaszolt papirzsebkendőt.
2019. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok patikus, én bemegyek, elmesélem a szakembernek mi a bajom, ő meg ajánl megfelelő készítményt. Hasonló tünetekre nekem patikai készítésű boraxos krémet adtak.
2019. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van kis csőrös tubusban. Ha elmondod a problémádat adnak ilyen enyhén mentolos krémet. Használni viszont nem használ. Inkább vegyél egy kis tubus Bepanthen kenőcsöt. Ne a krémet, hanem a kenőcsöt! Ezt fülpálcával tudod belülre juttatni az orrodba. Körbe kend be belül. Ez egy hámosító kenőcs, és a nyálkahártyára is kiváló.
2019. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 8. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Durván varas orrlukaimat a barna vazelin - ásványi olaj alapú lehetett, a mai fehér vazelinnél sokkal vastagabb, szagosabb és hatásosabb, régóta nem láttam sehol, de nem is kerestem - segített begyógyítani a hetvenes évkben. A megelőzéshez folyadékivás, száraz szobákba párologtató jól jön az irritació minimalizálása mellett.
2019. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!