Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Wifi router sugárzása elleni...

Wifi router sugárzása elleni megoldás?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a szomszéd wifi routere pont a gyerekágy melletti falnál van közvetlenül (a fal túloldalán). Sajnos éjszakára sem kapcsolja ki a wifit a szomszéd - pedig mondtam neki hogy káros - áthelyezni pedig nem tudja. Mit lehet ilyen esetben csinálni a sugárzások kivédésére?

2019. szept. 3. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Egyik ismerősöm orgonitot használ, nem tudom, mennyire lehet hatásos [link]
2019. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Miért a szomszédnak kellene változtatni a te gyereked miatt? Rakd át az ágyat és kész ha annyira félsz a semmitől.
2019. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem káros a sugárzása, különben forgalomba sem kerülhetne. Több százszor annyik káros behatás ér téged minden nap, ha kimész az utcára, mint amit a szomszéd wifije okoz. Paranoiás vagy, és a szomszédnak nem kötelessége belemenni, hogy egy mentálisan torz nézőpontot képviselő ember kedvére tegyen. Bele sem merek gondolni, hogy milyen burokban lehet nevelve az a gyerek, akit még a szomszéd wifijétől is óvnak.


A wifi "sugárzása" nem káros. Gondolom ezen az elven a te háztartásodban mobil telefon és mikrohullámú sütő sincs, azt szokták még a paranoidok kerülni. Gondolom a házadban elektromos eszközök valamint elektromos hálózat sincs, a házatok mellett nem húzódik elektromos vezeték sem. Mert sajnos azt kell mondjam, ezek mind elektromos sugárzást bocsátanak ki magukból. És mi még mindig élünk.

2019. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem, az 50 Hz az gyakorlatilag nem sugároz.
2019. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy civakodók kíméljenek..


2es: nem tudom máshova rakni az ágyat, azért is kérdeztem, hogy tud-e valaki megoldást az adott szitura


3as: "Nem káros a sugárzása, különben forgalomba sem kerülhetne." - meg kell hagyni, te egy példamutató fogyasztó vagy :D


Ki lett mérve a sugárzás, ami alvásnál egyáltalán nem elhanyagolható, pláne gyereknél.

A hosszantartó elektroszmog káros hatását már csak a teljes agymosottak tagadják, nyugaton (Svájc,, Németország..) annyira számításba veszik, hogy nem ritkán radiesztétát hívnak ingatlanvásárlás előtt..


1es: orgonitról már hallottam, de ez tényleg hatásos? Úgy tudom mérésekkel nem igazolták még, hogy használ

2019. szept. 4. 09:49
 6/12 anonim válasza:
46%
Van olyan, hogy árnyékoló festék, de ha neked csak az ágyhoz kell, pont láttam hogy a Kubilo-nál csinálnak elektroszmog védelemmel ellátott ágytámlát [link]
2019. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6os: köszi, ez elég jónak tűnik. Te érzékelted a különbséget?
2019. szept. 4. 10:07
 8/12 anonim válasza:
59%
Nekünk sima ágyvég van tőlük, de azt szeretjük
2019. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
De ha egy irányból kell védeni egy kis területet, akkor nem kell ágytámlát csináltatni, kell venni egy rézlemezt és egy vaslemezt, meg öntapadós tapétát...
2019. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
1es vagyok. Nem tudom, hogy használ-e. Az ismerősöm mesélte, hogy jóval kevesebbet fáj a feje, de lehet, hogy ez placebó hatás :D
2019. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!