Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekete anyajegy?

Fekete anyajegy?

Figyelt kérdés

Van egy anyajegyem, amibe 16 éves koromban belekarmolt egy cica. Akkor vérzett. Kb.par nappal az eset után befeketedett. Most 24 vagyok, járok időnként belgyógyászhoz, aki soha semmit nem mondott rá, bár en sem szoktam hozzatenni, hogy a cica karmolásától lett fekete. Olvastam valahol, hogy ha megserul az anyajegy, de tulajdonkeppen nem változik, olyan lesz, mint előtte, akkor nincs gond, de az enyem az más lett. Lehet ebbol gond? Vagy csak túlreagálom? Elore is köszi.

24L



2019. szept. 5. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ha orvosi kontroll alatt van.
2019. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A belgyógyász ezzel nem fog törődni. A bőrgyógyász már inkább.
2019. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bőrgyógyász

Igen, arra gondoltam! Csak az autocorrect kijavította. Bocsi :)

2019. szept. 6. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel rá a figyelmet, ránézésre nem tudhatja mi az és automatikusan nem szokták figyelgetni a beteget minden esetben. Változhat az anyajegy idővel is, de érdemes megnézetni. Nekem is van pár fekete anyajegyem gyerekkorom óta, bőrgyógyász szerint nincs velük gond.
2019. szept. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!