Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom tőle hogy...

Lehet valami bajom tőle hogy befújtam magam dove izzadásgátlóval de egyből lemostam?

Figyelt kérdés
A végén volt egy kicsit és azt kifújtam, és láttam hogy a hónaljamon vizes lett attól ahogy magamra fújtam. Ezért egyből lemostam zuhany alatt. Ettől lehet bajom? Mert mintha a kezemen is éreztem volna ahogy zuhanyoztam.
2019. szept. 6. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Mi bajod lenne? Mire gondolsz??? Nem szabad lemosni az izzadásgátlót vagy mi van???
2019. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Készülj az akut hónaljrohadás szindrómára.
2019. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert nem voltam benne biztos, hogy egyből lelehet mosni.
2019. szept. 6. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az isten bajod lenne tőle??
2019. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Az izzadasgatlo spray csak tűzzel veszelyes. Nyugika!
2019. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

...illetve nemi szervre fújva.


Még tavaly olvastam, itt gyakorin, hogy volt egy srác egészség topicban, aki befújta a barátnője csúnyáját, mert pállott szagú volt, erre az bedagadt és (a többit nem írom, hátha valaki épp most vacsorázik), szóval mentek az ügyeletre :D

2019. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, az izzadásgátlók úgy vannak tervezve, hogy bőrrel érintkezve halált okoznak 3-5 napon belül.
2019. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Agysorvadást okoznak.

Az első jelei már látszódnak is.

2019. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!