Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Újra gyerek szeretnék lenni....

Újra gyerek szeretnék lenni. Normális ez?

Figyelt kérdés

Vagy pszichológusra lenne szükségem?

5-6 éves szeretnék lenni, amikor még minden gondtalan volt, és senki sem törte össze a szívemet. Amikor még nem hanyagoltak el, és volt aki össze tartsa a családot.

Úgy érzem hogy nincs értelme a földön lennem, vannak céljaim, de nem igen sikerülnek. Mindig kihasználnak, és senki sincs akire számíthatnék.


2019. szept. 8. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

En is van, hogy ezt erzem

Ha tényleg semmi szépet nem találsz az életben és/vagy jól esne valakivel beszélni erről, nyugodtan menj el egy pszichológushoz 🙂

2019. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Normalis, de csak addig, amig nem leszel depresszios emiatt. Mindrnkiben megfordul ez a vágy, de nyilvan el kell fogadnunk, h megy sz élet tovább!
2019. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

90 körül már az leszel.Szinte semmit sem tudsz majd egyedül.

Még a pelenkára is szükség lehet .

2019. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is gyakran érzek ilyet. :/ Pedig gyerekként meg fel akartam nőni.
2019. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Coffelia ***** válasza:

35 éves leszek októberben, de még mindig hiányzik az az érzés, amikor óvodásként este a finom meleg szobában, gondtalanul kortyolgatom a citromos teát, szól a zene, ég a kislámpa... nekem pedig nincsenek olyan gondolataim, hogy holnapra a gyereknek még be kell varrnom 10 címkét 10 ruhájába, fel kell hívnom majd a könyvelőt, át kell néznem a bevásárlólistát és negatív idő alatt be is kell vásárolnom, és bele kell szorítanom az ovi pár órája alatt egy kis szabadúszós munkát. Szóval csak úgy voltam, szívtam magamba a környezetet, az ingereket, az emlékeket lassan és nyugodtan. Na ez nagyon hiányzik, és erre a fajta nyugalomra szerintem mindenkinek szüksége lenne heti jópár alkalommal.

De hogy depresszív legyek a hiányától, az túlzás. A saját gyerekünk kedvéért jó esténkémt lelassulni amúgy.

2019. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!