Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az osztályfőnőkőm?

Normális az osztályfőnőkőm?

Figyelt kérdés
Ma nem voltam suliba... de már hívogat 20 percre felváltva telefonon. De mindig ezt csinálja,de már rohadtul elegünk van nem csak nekem hanem az osztálynak is. Egy nap miatt akkorra cirkuszt csinál hogy az valami kegyetlen meg hívogatja az embert mindennap... Normális? mert szerintem nem. Egyik oszitársam 1 hétig nem volt egy hétig mindennap hívogatta mikor megy,meg ha kell akkor ápolónőt is hívat csak menjen iskolába. Középsuli amúgy
2011. okt. 24. 14:11
 1/1 Orsi26Varga válasza:
Hát,már bocs,de akkor csak nem normális.Mert végülis az ilyen emberek az egész életüket a szakmájuknak szentelik,és nem birják,ha beleronditanak.Nálunk az etikatanárnő nem hagyja,h fülvebalót hordjunk 18 éves korunkig,mert,h balesetveszélyes,hát az sem ép elme.de mi le se sz@rjuk,már igy fogalmazva.Hál Istennek már nem tanit minket.
2011. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!