Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veleszületett fura térd?

Veleszületett fura térd?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés tudom... Hárman vagyunk testvérek és anyánk mindig büszkén mesélte, hogy mi sose száguldoztunk térden babaként, hanem korán (néha túl korán is) inkább felálltunk és járni tanultunk.

Viszont eszméletlenül fáj mindannyiunknak, amikor pl le kell térdelni és pl kihalászni valamit a szekrény alól. Maga az ízület nem fáj, sportolunk-futunk, de a térdelve/térdelve menve azonnal kisebesedik, véraláfutásos lesz és fáj.

A kisebb tesóm most általános iskolás és tesin térdelve kellett a terem egyik végéből a másikba menni és szintén csupa seb lett. Nekem a női fekvőtámasznál is több réteget kell a polifoam felé tenni, de így is érzem, hogy fáj :(

Ennek van valami hivatalos neve? Nem tudom hogyan kereshetnék rá, a doki meg hülyének néz.



2019. szept. 14. 13:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!