Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért fáj a térd...

Szerintetek miért fáj a térd tizenéves korban?

Figyelt kérdés
Sok kolagén tartalmazó ételt is fogyasztottam ,D vitamint is szettem nem hatott .Mitől van ez ?

2019. júl. 18. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
tuleroltetestol pl
2019. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ezt igy nem nagyon lehet megmondani. Nekem peldaul a gerincferdulesem miatt faj, az esetleg nem lehet kepben?
2019. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezer és egy dolog lehet amitől fáj. Menj el orvoshoz vizsgálják ki. Legrosszabb esetben úgy jársz mint húgom hogy tizen évesen annyira fájt a térde hogy már felnyitották megnézni mi van vele mert semmit nem találtak egy vizsgálaton sem és nyílván így sem találtak semmit. Be volt dagadva. Délután alig bírt haza jönni a suliból és itthon meg sírt. Szedte ezeket a patikába kapható kopásos hülyeségre a bogyókat jó drága pénzért semmit nem használt. Kapott szurit a térdébe szintén jó drágán az egy picit használt de ha már beverte véletlen valamibe egyből nem hatott megint semmi. Aztán csináltattak neki lúdtalp betétet hát azt jelenleg én használom. Most húszon éves és ha nagyon megerőlteti a térdét akkor fáj és bedagad neki megint hogy miért senki nem jött rá.
2019. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!