Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az a barna csík a...

Mi lehet az a barna csík a körmöm alatt?

Figyelt kérdés

Tél óta jelennek meg ezek a csíkok a körmöm alatt. Valamikor hónapokig mindig van ilyenem, valamikor hónapokig nincs. A köröm alatt van, de vele együtt lenő, tehát le tudom vágni a körmömmel együtt és ki tudom kaparni belőle.

Ami biztos, hogy nem melanóma okozza, mert az nem nő le és végig ér, valamint szélesebb fekete csík. Ráadásul nyáron voltam bőrgyógyásznál és nem volt veszélyes anyajegyem.

Kép itt: [link]


Volt már valakinek ilyen? Mi lehet ez?


2019. szept. 14. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem nől és nem változik az alakja, akkor nyugi. De azért nézesd meg bőrgyógyásszal, mert olvastam pár dolgot a neten róla, de ne ijedj meg!

2019. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Amúgy azt is olvastam, h gomba is lehet és valakinek meg a kalcium pezsgőtabletta vált be rá. Vki meg a csapvíz arzén tartalmával magyarázta. Jobbulást!
2019. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy valamikor nincs is, meg lenő a körmömmel.
2019. szept. 14. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!