Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran nagy wc-ztek?...

Milyen gyakran nagy wc-ztek? Én csak kétnaponta! Ez egészséges?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom nem wc-zem minden nap. Hanem van mikor kimarad egy nap. Van hogy egymás után két nap is wc-zek, de általában 2 naponta.

2019. szept. 15. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy ennyi.
2019. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Régen nekem is csak kétnaponta kellett. Aztán egy székrekedés után, frissült a rendszer és mindennapossá vált a nagy wc.
2019. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem változó, biztos van valami alap megegyezés erről is, de szerintem ha nincs az embernek székrekedése, nem kell erőlködni vagy épp fordítva, naponta 3x nem megy a hasa stb., akkor nincs gáz.


Ha úgy érzed, nincs rendben, változtass az étrendeden, mozogj, ezek is befolyásolják nagyban.

2019. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mindennap gyaloglok a suliba meg vissza 4 km-t. Ezen kívűl van, hogy tornázok vagy kutyát sétáltatok vagy görkorizom.

52 kiló vagyok 165 cm. Szerintem a súlyom jó.

És mindennap eszek egy almát minimum, vagy szőlőt. Rendszeresen reggelizek, ebédelek, vacsorázok.

Általában szendvicset eszek sok zöldséggel, mindig más felvágottal. Ebédre meg ugye főtt kaja.


Tehát szerintem egészséges vagyok, csak vannak akik napi 3x is nagy wc-znek és ezért ijedtem meg hogy nekem igazából 2 naponta kell csak. És hogy ez normális -e.

2019. szept. 15. 21:07
 5/19 A kérdező kommentje:
Folyadékból viszont napi 1,5-2litert iszom csak, lehet hogy az ami kevés..nem tudom.
2019. szept. 15. 21:08
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Napi egy a normális. Bárki bármit is gondol!
2019. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, van akinek kétnaponta kell. A másfél-két liter folyadék is teljesen megfelelő.
2019. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Napi 3 és heti 3 között normális.
2019. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Metántermelő baktériumok szaporodtak el a beleidben, amelyek a metán fejlesztésével lassítják a széklet távozását, mert így többet lakmározhatnak. Nem könnyű tőlük megszabadulni!
2019. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2019. szept. 15. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!