Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egészséges a kétnaponta alvás?

Levi970 kérdése:

Egészséges a kétnaponta alvás?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam hogy ha kétnaponta aludnék hosszabban pl 12-14 órát akkor az mennyire jó. Így minden második nap este lenne 8 óra szabadidőm és nem szétszórva 1-2 óra. Valaki hozzártő tudna mondani valamit erről hogy ez mennnyire rossz vagy jó ha kétnaponként alszom egy nagyot és nem naponta kevesebbet? (Az értelmes válaszokat előre is köszönöm)
2018. febr. 8. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Egėszsėgtelen, illetve nem is igazán lenne ėrtelme.
2018. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészségtelen, van az embernek cirkadián ritmusa, ezt nem lehet megviccelni, mert a szervezet ezt érzékeli.
2018. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd 3 kanyar után rájössz, hogy hiába van szabadidőd, ha olyan vagy közben, mint a mosott sz.r.

Én pl ezért utáltam a 6-tól 2-iget is. Mások ajnározták, de valójában csak szédelegtek már délután 5-kor is, sőt a fegyelmezetlenebbje le is dőlt szundítani kicsit.

2018. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
barátom te egy zseni vagy :DD eskü kipróbálom
2018. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!