Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nospa szedese? Milyen kovetkez...

Nospa szedese? Milyen kovetkezmenyei vannak ennek?

Figyelt kérdés
A beteg tajekoztatoban az all hogy 6 orankent lehet beszedni . De nekem nagyon eros menstruacius gorcseim vannak . Ha nem szedem 3 orankent akkor ajulasig fokozodik az allapot . Hosszutavon lehet e ezt csinalni ? Valaki csinalja meg ezt?

2019. szept. 16. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha így vagy orvoshoz kéne menni.


Én is voltam így, nekem a no-spa cukorkának számított.

Hosszú távon nekem az volt, hogy egy idő után nem éreztem hatását, menstruációm viszont alig volt. Ha nem vettem be, akkor nagy görcseim voltak és több vér is távozott. De nem biztos, hogy volt összefüggés a kettő között.

Eendometriózissal műtottek. Azóta csak ritkán fáj.

2019. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem No-Spat szednél, ami csak egy görcsoldó, hanem normális fájdalomcsillapítót, talán nem kellene 3 óránként szedni...
2019. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is többet segítene a Cataflam vagy a Felctor por. Én azt szedem, amikor nagyon görcsölök menstruáció alatt. De mindegyik vényköteles.
2019. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!