Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyetem miatt kórházba lehet...

Egyetem miatt kórházba lehet kerülni?

Figyelt kérdés

Ha az egyetemen túlvállalom magam, esetleg nem alszok eleget, túl kimerült vagyok minden nap, akkor kórházba kerülök előbb-utóbb?

Fizikailag is gyengének fogom magam érezni?


Mi a helyzet akkor, ha hétköznapokra zsúfolok be minden házit, beadandót meg egyebeket? Hétvégére jön ki rajtam a fáradtság?

Annak van valami következménye, ha péntek előtt alig pihenek, mert vagy órán vagyok vagy órák után fáradtan is a házikat csinálom?


2019. szept. 17. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Magyarul péntekenként nem akarsz menni, ezért mindent összeöntesz a többi napra, igaz ?
2019. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
60%
Biztosan megterhelő sajnos az egyetem, de próbáld meg minél jobban beosztani az idődet, normálisan enni, időben feküdj le (már amennyire lehetséges) stb. Rengetegen elvégezték már az egyetemet és nem feltétlenül kerültek kórházba. De tény, hogy jobb kerülni a gyakori féktelen bulikat meg nagy ivásokat. Sokat bír el az emberi szervezet, de vigyázz magadra! Sok sikert!
2019. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pénteken nincsen órám. Azért gondoltam, hogy besűríteném a tennivalók nagy részét a 4 napra (hétfő, kedd szerda, csütörtök). Vasárnapra is lehet hagynék egy kicsit, bár akkor már kezdene az az érzésem lenni, hogy kifutok az időből.

Amúgy nem járok bulizni és sosem iszok alkoholt.

2019. szept. 17. 22:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2019. szept. 17. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!